Léto je v plném proudu a abychom zaručili naší pleti dostatečný komfort a zároveň zajistili ochranu před UV zářením, měli bychom si dopřát vitaminové ošetření pleti s anti-age účinkem, a to nejen na saloně ale i jako domácí péči. Výsledkem bude zářivější a pevnější pleť. Proč právě toto vitaminové ošetření je v těchto dnech to nejlepší?

Vitaminové Anti-age ošetření

Přírodní vitamin E ( D-alpha-Tocopheryl Acetate)
Tento vynikající přírodní antioxidant působí velmi příznivě na celkovou vitalitu pokožky. V kombinaci s vitaminem C pohlcuje škodlivé UV záření a chrání tak kůži během léta. Pomáhá léčit různé její choroby a poškození, podílí se na hojení jizev. Zbavuje pokožku volných radikálů, čímž zmírňuje proces stárnutí, a redukuje jemné vrásky.

Vitamin A
Podporuje dělení buněk a potlačuje příznaky předčasného stárnutí, dodává pokožce pevnost a vláčnost. Působí jako silný antioxidant, reguluje tvorbu kolagenu a dodává pokožce zdravou, přirozenou barvu a pomáhá proti pigmentovým skvrnám.

Vitamin C
Velmi účinný antioxidant, významný svou stimulací tvorby kolagenu. Snižuje výskyt jemných vrásek, napomáhá odplavení odumřelých buněk. Zlepšuje prokrvení a celkový zdravý vzhled pleti, její jasnost a zbarvení. Zmírňuje rovněž problémy s nevyváženou pigmentací. Je také přirozenou ochranou proti UV záření.

Vitamín H
Neboli biotin, někdy také označovaný jako vitamín B7, má nenahraditelný význam pro správnou strukturu pokožky. Chrání pleť před škodlivým vlivem okolního prostředí, obnovuje hydrataci pokožky, působí jako prevence vzniku seboroické dermatitidy (neinfekční onemocnění pokožky) a zklidňuje podrážděnou pokožku.

D-PANTHENOL 

Také může být značen jako provitamin B5. Působí regeneračně a silně hydratuje pokožku. Tím ji zvláčňuje, odstraňuje její nerovnosti a pomáhá vyhladit jemné vrásky. Dále je nezbytným pomocníkem při drobných poškozeních a podrážděních kůže a při lehkých popáleninách. Působí protizánětlivě a optimalizuje fyziologické funkce pokožky.

Vitaminy jsou nepostradatelnou součástí zdravého lidského těla. Najdeme je například v těchto potravinách:

Vitamin E  – avokádo, slunečnicová semínka, mandle, vlašské ořechy, krevety, tofu

Vitamin A  – listová zelenina, v rybím tuku, játrech, mrkvi, špenátu, kapustě, melounu, meruňkách, zelí, brokolici,    kukuřici, dýni, máslu a vaječném žloutku

Vitamin C  – rajčata, kiwi, grepy, jahody, špenát, červené papriky, citrony, pomeranče, rozinky

Vitamin H  – zelený hrášek, květák, mandle, vlašské ořechy, losos, sója.

Vitaminové Anti-age ošetření

VITAMINOVÉ ANTI-AGE OŠETŘENÍ s přírodním vitaminem E, vitaminem A, C, H a D-Panthenolem (provitamin B5)