Novinky, které potěší každého, kdo chce výrazně zvýšit hydrataci a mít pocit hedvábné, vyhlazené a jemné pleti. Produkty jsou snášeny i nejcitlivějšími typy pletí.

SKINIDENT PURE ESSENTIAL

Přípravky jsou tvořeny pouze z látek tělu vlastních v minimálním počtu, avšak v maximální koncentraci s okamžitě viditelným vyhlazením pokožky. Jsou tak perfektní volbou i pro nejnáročnějšího zákazníka.

SKINIDENT PURE ESSENTIAL

 

LIPOSOME PURE ESSENTIAL

Obsažené látky se zaměřují na dodání co možná nejvyššího obsahu vlhkosti do pleti, v kombinaci s pleti vlastními lipidy pak pokožku pěstí, vyhlazují a činí na dotyk sametovou. Tento liposom je vhodný pro všechny typy pleti.

PURE ESSENTIAL KRÉM

Krémy PURE ESSENTIAL jsou díky minimu ingrediencí dovedeny k precizní dokonalosti s ohledem na snášenlivost i pro nejcitlivější typy pletí. Dodávají potřebné lipidy a maximální míru hydratace pomocí vysokých koncentrací obsažených látek.

PURE ESSENTIAL TĚLOVÉ MLÉKO

Vysoké koncentrace zvlhčujících látek a správná míra lipidů zajistí úlevu a pohodlí i velmi suché a citlivé pokožce těla. Tělové mléko Pure Essential lze samozřejmě také použít pro péči o obličej například před sportem či po něm.

DR. BAUMANN ESSENTIAL

Jejich nezbytné minimum ingrediencí ve vysokých koncentracích, přináší pokožce okamžitou vysokou hydrataci, vyhlazení a zjemnění. Produkty Essential jsou velice dobře snášenlivé i pro nejcitlivější typy pletí.

DR. BAUMANN ESSENTIAL

LIPOSOME MULTI ACTIVE ESSENTIAL

Tento liposomální přípravek se zaměřuje na dodání co možná nejvyššího obsahu vlhkosti do pleti pomocí vícevrstvých liposomů, hyaluronátu sodného a urey. Pokožka je tak dokonale optimalizována a nedochází k jejímu vysušování. Je zdravě projasněná a na dotek nádherně jemná.

KRÉM ESSENTIAL

Krémy Essential jsou díky minimu ingrediencí dovedeny k precizní dokonalosti s ohledem na snášenlivost i pro nejcitlivější typy pletí. Dodávají potřebné lipidy a maximální míru hydratace pomocí vysokých koncentrací obsažených látek

TĚLOVÉ MLÉKO ESSENTIAL

Vysoké koncentrace zvlhčujících látek a správná míra lipidů zajistí úlevu a pohodlí i velmi suché a citlivé pokožce těla. Tělové mléko Essential lze samozřejmě také použít pro péči o obličej například před sportem či po něm.

 

 

Čerpáno z textů SkinIdent a Dr.Baumann

 

 

NOVINKY PURE ESSENTIALS A ESSENTIALS