Proč je v tomto období, kdy nás trápí zima, smog, vítr a mráz, ideální volba ošetření s využitím ceramidů? Na to vám odpoví následující řádky.

Ceramidy efektivně obnovují kožní lipidy a tím aktivně obnovují ochrannou funkci pleti. Lipidová bariéra vytvoří ochranný film a zabrání tak ztrátě vlhkosti. Ceramidy se přirozeně vyskytují v buněčných membránách v epidermické vrstvě, ale bohužel s přibývajícím věkem jich ubývá a tím dochází ke stárnutí pokožky.

Před masáží aplikuji na pleť Liposome Ceramid a ampuli s lecitinem a ceramidy. Tato směs účinných látek pomocí vícevrstvého liposomu dokáže proniknout až do hlubších vrstev epidermu, kde zajistí, aby v pokožce zůstala vlhkost a ubránila se nepříznivým vlivům okolního prostředí. Zároveň má regenerační účinek, ovlivňuje pružnost, pevnost a vyhladí vrásky.
Masáž provádím Ceramid krémem a přidávám si pupalkový olej, který posiluje bariérovou funkci kůže, zvyšuje její elasticitu a zlepšuje celkový stav pokožky.

Na domácí péči doporučuji ráno a večer jako podklad pod Ceramid krém, hloubkovou účinnou péči Liposome Ceramid, který obsahuje jedinečné vícevrstvé liposomy, ureu, ceramidy, kyselinu hyaluronovou a vitamin E.

Kosmetické ošetření s ceramidy, lecitinem a pupalkovým olejem